Kına Organizasyonları

Günümüzde kına davetlerinde geleneksel ya da modern motifleri sık sık görmeye başladık. Bir nevi günümüz gelinlerinin bekarlığa veda gecesi olarak da düzenlemek istedikleri kına davetleri bir çok gösteriye de sahne olmaktadır.

İsterseniz geleneksel ritüelleri yapalım, isterseniz modern bir bekarlığa veda gecesi konseptinde hazırlayalım, davetiniz de size özel sizi yansıtacak şekilde hazırlayarak misafirlerinize eşsiz bir deneyim sunacağız. Hazırlamış olduğumuz özel programlar ile hem sizin hem de misafirlerinizin güzel vakit geçireceği bir davet olacaktır.

Özel tasarım kına kaftanları ve aksesuarları, kına koltuğu, kına organizasyonu (gelin çıkışı, geline kına yakılması, gelin hanımın arkadaşlarına kaftan giydirilmesi, kına hamamı, kına ekibinin gösterisi ) devamında eğlence için dans grupları, müzisyenler, ses, sahne ve ışık sistemi kurulumu hizmetlerimizdendir.

Kına davetinizi vereceğiniz mekânın sizi yansıtacak şekilde dekore edilmesi, kınanız için özel olarak tasarlanmış hediyelikleriniz, şeker ve anı köşelerinizin de hazırlanması sunduğumuz hizmetler arasındadır.